امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ |

اطلاعیه و اخبار -شرایط پسابرجام برای بخش صنعت فرصت است
 
شرایط پسابرجام برای بخش صنعت فرصت است
 :  تیتر خبر
1394/11/05
 :  تاریخ

وزیر صنعت، شرایط پسابرجام را یک فرصت برای بخش صنعت و تولید کشور دانست و گفت: پسابرجام باید تحول خوبی را به دنبال داشته باشد.

محمدرضا نعمت‌زاده در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: برای رسیدن به موفقیت نیازمند تلاش و کوشش هستیم که این مهم با ارائه خدمت، ‌فعالیت و به دنبال آن ارائه اقدامات و گزارشات مستند، قابل لمس خواهد بود اما به هرحال وقتی اقدامی به صورت جمعی صورت گیرد، ضمن  قابل احترام بودن، ‌ماندگار نیز خواهد شد و در مکاتب مدیریت و مدیریت صنعتی ثمره و تلاش جمعی است که موجب موفقیت می‌شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، وظیفه مدیران ارشد را تصمیم گیری به موقع،  صحیح،  هدفمند و پذیرش مسئولیت دانست و افزود:‌ ضرورت تصمیم‌‌گیری به موقع بر کسی پوشیده نیست، چراکه در کنار تعامل و مدارا کردن، موضوع تصمبم‌گیری نیز از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه کرد.

وی،  شرایط پسابرجام و نقش مدیران و سازمان‌ها را در حرکت روبه جلوی اقتصادی مورد اشاره قرار داد و گفت: برای رشد و توسعه نیازمند کار و فعالیت بیشتر هستیم و باید تلاش کنیم تا شرایط پسابرجام بتواند تحول خوبی را به دنبال داشته باشد.

نعمت زاده خطاب به مدیران و مسئولان سازمانی گفت: شما باید با تفکر در خصوص اینکه وظیفه شما در قبال شرایط پس از برجام چه خواهد بود، به ما کمک کنید و با ایجاد امید و شادابی در شهرک‌ها، ‌زمینه سرمایه‌گذاری بیشتر را فراهم آورید به نحوی که باید موجی ایجاد کنید تا روند اقدامات و توسعه و پیشرفت مهیا شود که در این راه با تفکر اصولی و سیستماتیک می‌توان انگیزه بیشتر ایجاد کرد.

با حکم وزیر صنعت، علی یزدانی (معاون توسعه منابع انسانی وزارت صنعت) جایگزین محمدعلی ابریشمی در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شده است.

 

 
2277
close button